Gri Saç Rock & Gümüş Tilkiler Kralı olmak için 50 Yolları

Anonim

Belki de incelikle (ya da nezaketsiz) yaşlanıyorsun. Belki de genetik Tanrılar, 20'li yaşlarınızdaki gri şeylerin tam bir başıyla sizi kutsadı. Hangi ayrıcalıklı kategoriye girerseniz seçin, sadece gri saçların kesilmemesini bilmenizi isteriz.

Tabii ki, grileşmenin ortaya çıkması, yaşamda ilerlediğinizi gösterebilir, fakat daha da önemlisi, bu büyük kötü dünyada bir kişinin bilgelik ve azimiyetinin sembolüdür; En kötüsünü havaya uçurduğunuzu ve şu an oyununuzun üst kısmında olduğunuzu gösterir. Bir sonraki adımın mı? Sahip olmak. İşte gri saç stilleri sallamak için 50 yol.

Bilmeniz Gereken Şeyler

Genel inanışın aksine, gümüş tilkiler gri maddelerini saygıyla ele aldıkları için, bu iğrenç gözükmeye hala devam edebilirler.

Saç stili

Gri saç bir erkeğin kafasında daha belirgin hale geldikçe, incelme görünümü de uygun olacaktır. Bu yüzden, saç derisinin vurgulanan kısımlarından ziyade griye vurgu yapacak doğru saç modelini seçmeniz önemlidir (üzgün mısırcıklar). Galeri bu kısımda size yardımcı olmalı, ama biz oraya varmadan önce, değişen tonların ve birçok gri tonunun önemini düşünün.

Ağırlıklı olarak açık tenliyseniz, yumuşak köpük renkleri gibi bir miktar gri kapsama ürünü kullanın. Bu, stark 'beyaz beyaza' bakış açısının kırılmasına yardımcı olacaktır. Koyu tenli bir ten rengi olanlar, gri kapsama renk tedavilerini, griye Geoffrey Edelsten gibi görünmekten ziyade daha sağlıklı bir geçiş tonu vermeye çalıştığınız için sınırlamalıdır.

Bakım

İkincisi, terbiyeli bir şampuan ve saç kremi kullandığınızdan emin olun. Daha ucuz alternatifleri seçmek, her yıkamadan sonra saçlarınızı kurutur ve iyi görünmesini sağlayarak doğal görünmesini sağlar. Kuaförünüzle düzenli randevular da gümüş tilkilerin vazgeçilmezidir. Hiç Tom Hanks'ı Cast Away'de gördün mü? Bunun için zamanın vakti yok. Tarzını koruyun ve soğuk gri geri ödeyecektir.

kucaklamak

Hiçbir şey güven dışında griden daha parlak değildir. Bu yüzden iç gümüş tilkiyi kucaklayin ve size kalıcı bir tarz hissi verecek giysiler giyin. Göz kamaştırıcı bakış için gitmek, burada en iyi bahistir ve açılan kasık pantolonunuzu geride bırakmak muhtemelen akıllıca seçeneğidir.

Örtün

Eğer yukarıdakilerin dışında bir şey varsa, onu ele almayı düşünürsünüz. Orijinal saç renginizi geri getirecek evde kullanabileceğiniz birçok ürün var. Ürünler uzun bir yol kat etti ve tamamen doğal görünüyor.

1/50

2/50

3/50

Ilginç Haberler

HAO Tasarım Stüdyosu Tarafından Taiwan Loft

Studio Moore tarafından Hall House

Ortak, Kobe & Sam Rockwell Tüm Erkekler Smokin Sonraki Büyük Şey Giyiyor

Haftanın En İyi Giyinen Erkekleri. Jason Derulo, Ryan Reynolds ve Terry Crews