506 Lounge Erkek Tımar Dışarı Utanç Alır

Anonim

Fiziksel görünüşünüz ve damatlık alışkanlıklarınızla gurur duymak, D'Marge'de güçlü bir şekilde cesaretlendirdiğimiz bir şeydir. Bununla birlikte, erkek tımarının iyi ve gerçekten de yükselişine rağmen, araştırmalar Aussie bloklarının sadece% 25'inin ziyaret salonlarını rahat hissettirdiğini göstermektedir.

Yakın zamanda yapılan araştırmalar, balmumu, yüz bakımı ya da manikür için gidecek olan erkeklerin% 32'sinin, geleneksel salonları çok kadınsı buldukları ve% 21'inin çok utanç duydukları için dalmalara yol açmayacağını bulmuşlardır. Ama kız arkadaşların böyle demiyor. Kadınların% 38'i, eşlerinin görünümlerine daha fazla önem vermesini isterken, % 64'ünün de görünüşüyle ​​ilgilenen bir erkeğin ortaya çıkma olasılığı daha yüksektir.

Sydney'deki Strand Arcade'de 506 Lounge geliyor.

“Erkekler, kadınlar kadar iyi görünmek istiyorlar ama kadın egemen bir salon ziyaret etmekten korkuyorlar. 506 kurucusu Michael Dykes, “Stigma olmadan cilalı görünmek ve hissetmek isteyen Aussie erkeklerinin ihtiyaçlarını karşılamak için 506'yı başlattık” diyor.

Şık bir salonda, arkanıza yaslanın, rahatlayın, belgesel veya film seyredin, müzik dinleyebilir ve erkek bakım ihtiyaçlarınızı karşılarken serin bir içkinin tadını çıkarabilirsiniz.

506 Lounge, sıcak havlu traşları, ağda, manikür, pedikür, yüz bakımı ve masaj gibi özel olarak erkekler için özel olarak hazırlanmış özel bakımlar sunmaktadır.

Stil, beslenme ve kişisel eğitim hizmetleri bile var, böylece yeni bir erkek gibi hissetmeyi bırakıp kız arkadaşını mutlu edersin.

Ilginç Haberler

Haftanın En İyi Giyinen Erkekleri. Ryan Reynolds, Donald Glover ve Josh Brolin

Yıldız Savaşları Jetleri Gökyüzüne Çıkıyor

İlham Kılavuzu: Yeşil Bir Takım Giymek İçin 50 Yolları

Şimdi Giymek İçin Erkekler İçin En İyi Bad-Ass Deri Ceketler