55 Erkek Orta Uzunluk Saç Modelleri ve Saç Kesimi Fikirleri

Anonim

Saçınıza geldiğinde bir altın alaşağı iseniz - çok kısa değil, çok uzun değil, ama aralarında - o zaman erkek orta saç modelleri söz konusu olduğunda bol miktarda ilham olduğunu bilmek mutluluk duyarsınız.

Aslında, orta uzunlukta saç modelleri en sevdiğiniz erkek ünlüler arasında en popüler olanlardır. Sadece Chris Hemsworth'un zahmetsiz sarışın gerginliklerini, Leonardo DiCaprio'nun sürekli değişen saç tenekelerini, Bradley Coopers'ın keskin ve sersem geri saçını veya Colin Farrell'ın orta uzunlukta tarzını değiştirmesini sağlayın.

Orta uzunlukta saçlarla, uzun süre üstte ve yandan sivri uçluyorsanız veya tousled ve fuss-free'den ayrılıyorsanız, kısmen traş olabilen, düz, dalgalı ve elbette daha fazla stil seçeneklerine açıksınız. senin saçında istediğin kadar az ya da çok ürünle.

Aşağıdaki erkek orta saç ve saç kesimi bazı göz atın.

Erkek Orta Saç Stilleri: İpuçları ve Püf Noktaları

Sadece titiz bir mohawk ya da kefal sallamıyor olmanız nedeniyle, herhangi bir zaman şekillendirme ve orta uzunlukta saç kesiminizin kalitesini korumak anlamına gelmez anlamına gelmez. Bu kolay ipuçları ve püf noktaları ile paspasınızın üstünü damaktan darağa alabilirsiniz.

  1. Temiz, havlu ile kurutulmuş saçlarla başlayın.
  2. Bir fön makinesi kullanarak, tamamen kuruyana kadar havaya kafa derisine yönlendirmeye başlayın.
  3. Üst tarafındaki istenmeyen hacimleri almak için bir fırça kullanın.
  4. Dalgalı saçlarınız varsa, mat bir macun veya krema ile çalışın.
  5. Düz saçlarınız varsa, daha parlak bir balmumu deneyin. Ya da, ıslak bir görünüm için, saç hala nemli olduğunda bazı çıkış koşulu boyunca kökten uca tarak.

UZMAN İPUCU: Anthony Nader - Ham Saç Salon Sydney

# 1 Mmm, saçınızı büyütüp büyütmediğinizi ya da Hairstylist'inizi henüz görmeniz için yeterli zamanınız olmadıysa, kesinlikle hiçbir zaman tanımlayamaz. Şahsen, bu görünüşe, görünüşünüze daha karizmatik ve daha yumuşak bir his verdiğine inanıyorum.

# 2 Saçlarınızı kafa derisine daha sıkı tutmanız için, bir aslan yeleğine benzemeyin, saçınızı en soğuk su sıcaklığında durulamaya çalışın ve gün boyunca daha fazla kontrole sahip olursunuz.

# 3 Diğer sır, biraz ürün koyma isteğiniz varsa, hafif balmumunu nemli kıllara ve iyiliğinize katın.

# 4 Calvin Klein Platinum S / S 2014, ilham almak için burada.

UZMAN UCU # 2 - Uluslararası Stilist, Kevin Murphy

# 1 Orta saçlar için şu anki görünüş temel olarak kısa saçlardır ve kulakların üzerinde hafifçe büyümüştür. Ne yaparsanız yapın, tarzı aşmayın, saçın doğal bir dokuya ve mat bir görünüme sahip olmasını istersiniz.

# 2 Orta boy kesimlerle ilgili en büyük şey, çok yönlü ve doğru ürünlerle her gün yeni bir görünüme sahip olmanız.

# 3 Birçok erkek saçı düzgün bir şekilde yıkamamaktadır, ancak eğer saçlarınızın uzamasına izin verirseniz, iyi bir şampuan ve saç kremi kullanmanız harika görünmesini sağlamak için hayati önem taşımaktadır.

# 4 Ve kesim gerçekten önemlidir. Kuaförünüze bir kare şeklinde baktığınızdan emin olun, çünkü kesim çok yuvarlak ise kadınsı görünecektir.

İLGİLİ: 80 Erkekler İçin Kıvırcık ve Dalgalı Saç Modelleri ve Saç Kesimi Fikirleri

1/80

2/80

3/80

Ilginç Haberler

Haftanın En İyi Giyinen Erkekleri. Ryan Reynolds, Donald Glover ve Josh Brolin

Yıldız Savaşları Jetleri Gökyüzüne Çıkıyor

İlham Kılavuzu: Yeşil Bir Takım Giymek İçin 50 Yolları

Şimdi Giymek İçin Erkekler İçin En İyi Bad-Ass Deri Ceketler