'Analistler', Bitcoin'in Gelecek Yıl Değerde Dört Katına Çıkacağını Söyledi

Anonim

Şu anda Wall St strateji firmasının kripto madeni madenciliği verimliliği kazanımlarının analizine göre, Bitcoin'in 2019'da şu an 369 $ 'a ulaşacağı tahmin ediliyor.

Ve bu, muhafazakâr tahminlerinden biri - her ne kadar 36.000 $, Fonstrat raporunun “en olası” hedefi olsa da, yazarlardan biri olan Sam Doctor, Bitcoin'in finansal, elektrik ve teknoloji manzaralarına bağlı olarak 20.000 ila 64.000 dolar arasında bir yere ulaşabileceğini yazdı. Bir buçuk yıl boyunca gelişir.

Bu aralığın alt ucu bile mevcut bitcoin fiyatından yüzde 113 oranında bir artış gösterirken, daha iyimser tahmin yüzde 583'lük bir artışı temsil ediyor.

CRYPTO: Bizim quant / data bilimci @fundstratQuant yayınlama #bitcoin madencilik beyaz kağıt. Kripto madenciliği ekonomisi $ BTC fiyatını açıklıyor / açıklıyor — YE19'a göre bitcoin başına 39, 000 dolar teklif ediyor. key paketler below.pic.twitter.com/f5ZQ4py3jS

- Thomas Lee (@fundstrat) 10 Mayıs 2018


Raporun iyimser öngörüsünün nedeni, bitcoin fiyatı ile madenciler arasındaki işten ayrılma maliyeti (P ​​/ BE) arasındaki sabit maliyettir. CCN tarafından bildirildiği üzere, bu, amiral gemisi cryptocurrency için “güvenilir uzun vadeli destek seviyesi” olduğunu kanıtladı ve gelecekteki madencilik altyapısının geliştirilmesi “bitcoin fiyatını 2019 yıl sonuna kadar destekleyecek.”

“Madencilik ekonomisinin önümüzdeki birkaç yıl içinde büyümesini bekliyoruz ve 2019 yılı sonuna kadar ortalama ortalama 1.8x P / BE çoklu değerine göre BTC'nin ~ 36.000 $ 'lık bir projesini yansıtıyoruz (Fundstrat analisti, Sam Doktor).

Her ne kadar Fonstrat'ın her zaman Bitcoin ile konuştuğunu belirtmek önemli olsa da, kripto madencilik şirketlerinin geçen yılki boğa piyasası sonrasında (kazadan sonra bile) operasyonlarını artırdığı doğrudur.

Dünyanın baskın madencilik donanım üreticisi Bitmain'in CCN tarafından bildirildiği gibi, “2017'de 4 milyar dolarlık işletme karı elde ettiği söyleniyor ve en büyük rakibi Canaan, halka arzın (halka arz) halka arz edilmesini bekliyor. bunun 1 milyar dolarlık bir değerleme sağlayacağını düşünüyor ”dedi.

Bu, Wall Street'in en büyük finansal kurumlarının (Goldman Sachs ve New York Borsası), The New York Times'ın bildirdiği gibi, “Büyük yatırımcıların Bitcoin satın alma ve tutmalarına izin verecek bir çevrimiçi işlem platformu üzerinde çalıştığı” ile birleştiğinde, Dijital paranın avukatlarının banka hesaplarını altın renkli gözlüklerle görmeye devam etmesi için yeterli olmalıdır ”.

Ve bu arada? Sadece ev sahibine söyle: “yarısı boş değil, yemin ederim!”

Ilginç Haberler

Haftanın En İyi Giyinen Erkekleri. Ryan Reynolds, Donald Glover ve Josh Brolin

Yıldız Savaşları Jetleri Gökyüzüne Çıkıyor

İlham Kılavuzu: Yeşil Bir Takım Giymek İçin 50 Yolları

Şimdi Giymek İçin Erkekler İçin En İyi Bad-Ass Deri Ceketler