Richard Branson ile 1 Milyon Dolar Sakal Sezonuna Bir Adım Daha Yakın

Anonim
Milyarder ikon Sir Richard Branson ile yüz yüze geldiğinizde ne yaparsınız? Elbette sakalını büyütmesini isteyin. En azından, bu, Beard Season’un kurucusu Jimmy Niggles’ın geçen hafta İngiliz iş adamlarıyla tanıştığı zaman yaptı.

Aslında, Branson Bu Is Beard Sezonunun en büyük elçisidir. Aussie organizasyonu, dünyaya meydan okumak için ciddi ölçüde etkileyici sakalları hayat kurtaran konuşmalara dönüştürür ve melanom için cilt kontrolü yaptırır.

Niggles'ın Bu Sakal Mevsimi'yle ilgili fikri, trajik bir şekilde, 26 yaşında gençlerde 2010 yılında melanomun neden olduğu saldırgan bir kansere karşı savaşını kaybeden uzun zamandır dost Wes'den esinlenmiştir.

“Biz tam anlamıyla Wes'de uyanıktık. Barın köşesinde, büyük çiftçiye sahip, büyücü sakalları olan bu yaşlı çiftçiler vardı ve neden yaşımızın artık sakal sallamadığını merak ettik mi? Bu 6 yıl önceydi ve kimsenin yaşını ya da yaşını hiç sakalla büyütmediği için, bu fikri atlattık ve sakalını büyütmenin birazcık kararlılık gerektirdiğini düşündük. Jimmy'nin gitmesi ve bir cilt kontrolü almanız için aynı türden bir bağlılık olduğunu söyledi.

Bugün, Beard Season, mesajın kişisel etkileşim ve sosyal medyadan oluşan bir ikilikle geçiyor. Basitçe insanlarla tanışmak, bir konuşma başlatmak ve bu karşılaşmaları Beard Season Instagram sayfasında beslemek suretiyle, Niggles kampanyanın inanılmaz bir ivme kazanmasını ve kendi kendine yüzlü bir hayat sürdüğünü gördü.

En yakın zamanda, Beard Season, Avustralya'dan bir uzman ekibinin WA'dan 116 kişinin cildini kontrol ettiği Avustralya Açık Sörfü'ne götürdü. “Onlardan beş Aşama 2 melanomu bulduk - ki bu da hemen doktora gitmeniz gerektiğinde oldukça fazla - ve 29 erken evre veya kanser öncesi, BCC melanomu. Kontrol edilen herkesin neredeyse üçte biri. bu delilik."

Şimdi Beard Season fenomeni kar amacı gütmeyen ve denizaşırı takip eden büyük bir üretim olan Niggles'ın yeni bir hedefi var: Million Dollar Beard.

“Sakalımı bir milyon dolara satmak istiyorum. Yarın traş edemeyeceğimi düşündüğüm bir noktaya geldim. Şimdi çok büyük bir hikayesi var. Sakalımı satabilir miyim - çıkarsam, bir cam kasanın içine koydum, kurtarılan tüm insanların tüm hikayeleriyle birlikte - o zaman bir şirket veya bir hayırsever için harika bir yol olurdu. yönetim kurulu ve bir sonraki adımı atmamıza yardım edin ”

Branson, Beard Season ile çizginin karşısına geçene kadar, tüm Niggles sorar: “Arkadaşlarınızı ve ailenizi etiketleyin. Kelimeyi yaymamıza yardım edin. Yapabiliyorsan sakalı büyütün. Sadece sana yakışabilir. Biraz saç örgülü bir fikir ama işe yarıyor. ”

İLGİLİ: Epic Yüz Saç Grow & Beard Sezon İçin Melanom Fight

Ilginç Haberler

HAO Tasarım Stüdyosu Tarafından Taiwan Loft

Studio Moore tarafından Hall House

Ortak, Kobe & Sam Rockwell Tüm Erkekler Smokin Sonraki Büyük Şey Giyiyor

Haftanın En İyi Giyinen Erkekleri. Jason Derulo, Ryan Reynolds ve Terry Crews