Haftanın En İyi Giyinen Erkekleri. Roger Federer, Jason Momoa ve A $ AP Rocky

Anonim

Bu haftaki mermiyi yapan en şık erkeklerden oluşan başka bir baskıya hazırlanın.

Günlük bazda ne giyileceğini anlamak, devam eden bir konu ise, en sevdiğimiz ünlülerimizden başka bir şey değil. Bu yürüyüş, konuşan mankenler, resmi bir etkinlik için olsun ya da New York kentinde bir haftasonu yürüyüşüne çıkmaktan ilham almak için sonsuzca şık bir hamle kaynağı sunar.

Bu pakette, Roger Federer'in dünyayı ölümcül bir yabancı dönüşten daha fazlası olduğunu ve kaplumbağa boyunlarının serin olabileceğini kanıtladığını gösterdik. Paris Moda Haftası'nda Fed Express'e katılan, aynı zamanda jile yelekini çalıştıran ve gerçek bir şampiyon gibi çalışan Johannes Huebl'ın da iyi giyimli bir favorisi.

Şu an sahip olduğumuz tarlayı, Brioni'nin yaratıcı yönetmeni Justin O'Shea'yı çift göğüslü bir kesimde tamamen siyah bir numaraya sürgün ettik.

Haftanın yuvarlanması, Hawai kökenlerine saygı duyan havalı gündelik kıyafet tasarımcıları Jason Momoa'nın, her şeyi deriyle donatılmış, sörften ilham alan bir görünümle ikiye ayırıyor. Bu arada A $ AP Rocky, vintage Nike yüksek üstleri ile kaygan eşleştirme ile denim ceketler adalet yapıyor.

Ve bu bir sarma. Şu anda trend olanı görmek için galeriyi tıklayın.

1/6

Roger Federer

Tennis Ace Roger Federer, balıkçıların sonbahar / kış çekiciliğini bir araya getiren bu şık bordo numarasıyla boğazlarını koruyor.

2/6

Johannes Huebl

Oldukça şık Johannes Huebl, klasik karışık renk kombinasyonuna derinlik ve doku ekleyen bir jile yeleğinin modern kombinasyonuyla bir takim oyununu çikariyor.

3/6

Justin O'Shea

O'Shea genellikle editör tarafındadır, ancak bu fırsattan ötürü vücuda ve çift göğüslü kılığa yakın bir siyah takım elbise giymeyi tercih etmiştir.

Ilginç Haberler

Kanye West Louis Vuitton Takım Elbise İle Umursadı

Haftanın En İyi Giyinen Erkekleri. Pharrell Williams, Max Greenfield ve Aaron Paul

İlham Kılavuzu: Mavi Takım Elbise 50 Yolları

Yaz için ihtiyacınız olan tek erkek mayo markaları