Haftanın En İyi Giyinen Erkekleri. Pharrell Williams, Max Greenfield ve Aaron Paul

Anonim

Bu hafta Hollywood'un ve ötesindeki yükselen yıldızlar ve terbiyeli stil ikonları, masanızı rahatlıkla oynamak için bir ders almamızı öğretti.

Max Greenfield, Pharrell Williams ve Sacha Baron Cohen, daha rahat görünümlerine belirli bir sınıf seviyesini enjekte ettiler, bir spor ayakkabı ve takım kombo, şık çek mont ve chinos veya deri bombardıman ve broş şeklinde olabilirler.

Casper Smart, JJ Abrams ve Aaron Paul, formal giyim ile eğlendiler. Metalik parlaklık ve lacivert elbise merkezi sahne aldı ve iki tonlu elbise ayakkabısı ve kalın kenarlı gözlük gibi aksesuarlar da eğlenceli ve oyun tuttu.

Her şey bu sezonda erkek giyiminde çalışmak ve oyun oynamak için yaygara stili.

1/6

Casper Smart

J-Lo'nun sıkıntısı Casper Smart, “Mükemmel Maç” ın galasında gri tonlu bir takım elbise giyer ve iki tonluk kahverengi ve kahverengi bir elbise ayakkabısı ile bir moda riski taşır.

2/6

Pharrell Williams

Tarzın kralı Pharrell Williams, şık bir ceket, ten rengi pantolon ve yeni ağartıcı sarı saçlarıyla Chanel Fall / Winter 2016/2017 fuarında ön sırada yer alıyor.

3/6

Max Greenfield

'New Girl's' Schmidt, gri bir takım elbise, yolcular ve spor ayakkabılarıyla New York'taki otelinden ayrılarak dapper'i gezdirdi.

Ilginç Haberler

HAO Tasarım Stüdyosu Tarafından Taiwan Loft

Studio Moore tarafından Hall House

Ortak, Kobe & Sam Rockwell Tüm Erkekler Smokin Sonraki Büyük Şey Giyiyor

Haftanın En İyi Giyinen Erkekleri. Jason Derulo, Ryan Reynolds ve Terry Crews