Haftanın En İyi Giyinen Erkekleri. Colin Farrell ve Pierce Brosnan [16.10.15]

Anonim

Sonbahar yaprakları bu hafta daha fazla düşerken, ünlü insanlar balıksırtı mağazalarını topladılar (onları yaz ayları için sakladılar); Sıcaklık düştükçe kalın yün kumaşı yeniden uyandırmak.

Bu mevsimi yeniden canlandıran klasik bir takım elbise malzemesi trendi, balıkkılçığı, basketbolcu Jay Williams ve aktör Andre Holland'ın dumanlı üç parçasında görülen keskin bir terzilikle doku ve boyut ekledi.

Mor takım elbise - oxblood, dut ve marsala - tarzı kötü çocuk Colin Farrell ve fash-ed up Derek Blasberg önde gelen ile ikinci terzilik trendi vardı.

Ancak deri elbise ayakkabısı bu hafta terzilik dikti - Mayer Hawthorne'dan gümüş derbiler ve Jonas Bell Pasht krem ​​rengi ve bej kontrast kanvas derisi ile bi-renkli gidiyorlardı.

Oh, ve Pierce Brosnan hepimizin tarzın ne kadar kolay olduğunu gösterdi - sıkıştırılmış keten gömlek, lacivert ve deri mokasen. Bir tatile ihtiyacımız var.

1/12

Andre Holland

Kahverengi düğmeli, tüylü, tek göğüslü bir ceket, aktör üzerindeki Herringbone'da mükemmel bir mirasa sahiptir.

2/12

Colin Farrell

Asi aktör, Londra Film Festivali'nde bir trend filmi için dut'a dönüşüyor.

3/12

Derek Blasberg

Vanity Fair moda editörü, Chanel Fuarı'na gece vakti glitz için ince parlaklık veren yazlık bir fitil takımına katılıyor. Menekşe gömlek - boynunda açık - oxblood deri çizme üzerine mükemmel renk bloke ediyor.

Ilginç Haberler

HAO Tasarım Stüdyosu Tarafından Taiwan Loft

Studio Moore tarafından Hall House

Ortak, Kobe & Sam Rockwell Tüm Erkekler Smokin Sonraki Büyük Şey Giyiyor

Haftanın En İyi Giyinen Erkekleri. Jason Derulo, Ryan Reynolds ve Terry Crews