Haftanın En İyi Giyinen Erkekleri. Nick Jonas, John Legend ve Joshua Jackson

Anonim

Bu hafta, Hollywood'un önde gelen adamları bize birkaç çok ihtiyaç duyulan dersleri öğretti. Bir: gerçek erkekler pembe giyerler. İki: ayakkabı ile denemekten korkma. Üç: yavaş genç TV dizileriniz bugün tarzınızı tanımlamak zorunda değil.

Nick Jonas, Joshua Jackson ve Michael B. Jordan'ın şık off-duty sokak stili görünümünden John Legend'in tüm pembe topluluğu, Johannes Huebl'un kadife ve saten combo ve Anthony Mackie'nin donanma 3 parçalı takım elbise, yıldızları çıktı. Bu hafta oynayın ve bize doğru yollarla stil konusunda eğitim verin.

1/6

John efsanesi

John Legend, gerçek erkeklerin pastel takım elbise ve beyaz gömleklerinin Stella Artois New York City'e Yıldızlar Getirdiği performansta pembe giydiğini kanıtlıyor.

2/6

Johannes Huebl

Johannes takım elbiseli yanlış yapamaz. Valentino onurlandıran bir akşam, Bay Olivia Palermo, renkli cep kare ve papyon ile tamamlanmış şık saten yaka ile kadife blazer seçti.

3/6

Michael B. Jordan

Konforu ve stili bir profesyonel gibi bir araya getiren bu aktör, LAX'te beyaz spor ayakkabılar ve gri terletmelerle geldiği için jetleri bir araya getiriyor ve bir zeytin yeşili deri bowling çantası ve yuvarlak tonları ile erişim sağlıyor.

Ilginç Haberler

Kanye West Louis Vuitton Takım Elbise İle Umursadı

Haftanın En İyi Giyinen Erkekleri. Pharrell Williams, Max Greenfield ve Aaron Paul

İlham Kılavuzu: Mavi Takım Elbise 50 Yolları

Yaz için ihtiyacınız olan tek erkek mayo markaları