Haftanın En İyi Giyinen Erkekleri. Hugh Jackman, John Travolta ve Ortak

Anonim

Bu hafta dünyanın en iyi giyimli ünlü erkekleri ile daha rahat bir ilişki.

Seçimlerimizi yuvarlarken Aussie efsanesi Hugh Jackman, şu anda son çıkışında Logan'da Wolverine olarak kırmızı halı devresini yapıyor. Bir blazerı eşleştirmek için basit bir yol ama çok pared geri bir görünüm için Jackman iyi çeker. Her şey kot pantolon ve botlarla eşleştirilmeden önce bir tişörtün üzerine giyilen güzel bir blazer alır.

Başka bir yerde, Linkin Park'ın cephesinin yarısına, Chester Bennington'a, 2017'de rocktar siyahı nasıl çekeceğimizi gösteren bir yarısına sahibiz. Rapçi ve aktör, yine bu sayfalarda, bordo elbise ayakkabısıyla eşleştirilen bir katil mor mor paltoyla görünümünü ortaya koyuyor. Hepsi bir arada şık, zarif ve cesur.

Ve Justin Bieber'ı, istediği her şeyi takan, bazen doğru olanı, bazen de genç bir gençlik satıcısına benzeyen adamı nasıl unutabiliriz. Bugün basketbol iplikleri noktasında ve daha fazla özelliklerle güçlendiriliyor.

Sonunda, İngiliz aktör Luke Evans ve John Travolta'nın, yıllardır sahip olduğu en iyi görünüşü olan, mafya kralı olduğu gibi koca göğüslü toplulukları sallayan güç kıyafetli baronları var.

1/6

Hugh Jackman

Smart casual, Jackman'ı Logan'ın başrolünde genç şarkıcıyla tanıştırmanın tek yoludur.

2/6

Ortak

Ortak son ödül töreninde bir twist ile koyu mor bir görünüm için seçti.

3/6

John Travolta

Travolta geri döndü, bu sefer son filmi için çift göğüslü bir güçte.

Ilginç Haberler

Kanye West Louis Vuitton Takım Elbise İle Umursadı

Haftanın En İyi Giyinen Erkekleri. Pharrell Williams, Max Greenfield ve Aaron Paul

İlham Kılavuzu: Mavi Takım Elbise 50 Yolları

Yaz için ihtiyacınız olan tek erkek mayo markaları