Crypto Cüzdan Kurucu Believes Bitcoin Aralık'ta 60.000 Dolara Çıkabilir

Anonim

Bitcoin hakkında unutmak için bir tane affedilebilir. Aralık ayında herkes konuşabiliyordu, ancak 20.000 $ 'lık artıştan bu yana, 8, 000 dolarlık işaretin etrafında durdu (şu anda 8659 $' da oturuyor). Bununla birlikte, bir şifreleme cüzdanı olan TenX'in kurucu ortağı ve başkanı Julian Hosp, yıl sonuna kadar 60.000 $ 'a ulaşmadığı takdirde Bitcoin'in neden tekrar değer kazanacağına dair iyi bir dava hazırlıyor.

Evet: kripto tabanlı bir şirketin sahibi olan herkesin hype oluşturmaya olan ilgisi vardır, bu yüzden bir tuz belirteci ile alın. Ancak Hosp, Bitcoin eğilimlerini doğru bir şekilde önceden tahmin etti (en azından CNBC'de olduğu gibi), bu yüzden muhtemelen ofisinizin kripto-avcılarından çok daha fazla dinlemeye değerdi (Warren Buffet, Mayıs'ta biraz neşeli / dolaylı olarak hakaret etti).

Bu start-up exec, kripto para biriminin Aralık ayının% 67'sinin altında işlem görmesine rağmen, bu yıl bitcoin'in 60.000 dolar kazanmasının mümkün olduğunu söylüyor. @cnbctech //t.co/CzRneQ7XqT aracılığıyla

- CNBC (@CNBC) 11 Temmuz 2018


Hosp düzenleyici cephedeki hareketin olumlu bir işaret olduğunu savunuyor ve büyük bir pozitif olay meydana gelirse, bu yıl Bitcoin 60.000 dolar kazanacak. CCN'nin bildirdiği gibi böyle bir olay, “Bitcoin hakkında olumlu bir açıklama yapan veya bir meyve ticareti yapan bitcoin borsada işlem gören bir ülke olabilir”.

Ayrıca, tahmininin gerçekleşmesi için Bitcoin'in Ağustos ayına kadar 10, 000 dolarlık notu geçmesi gerektiğini de sözlerine ekledi. Bu durumda, medya kapsamı 60.000 $ 'lık fiyatı mümkün kılmak için yeterli miktarda hype üretmelidir.

Ilginç Haberler

HAO Tasarım Stüdyosu Tarafından Taiwan Loft

Studio Moore tarafından Hall House

Ortak, Kobe & Sam Rockwell Tüm Erkekler Smokin Sonraki Büyük Şey Giyiyor

Haftanın En İyi Giyinen Erkekleri. Jason Derulo, Ryan Reynolds ve Terry Crews