Neredeyse Herhangi Bir Durum için Çizgili Bu 50 Yoluyla İlham Alın

Anonim

Çizgiler, neredeyse her zaman için bir erkek kıyafeti elyafıydı, ancak tüm şeritler eşit oluşturulmaz. Çizgili bir görünüme geçmek, vücut tipiniz için doğru olanı seçmek, kıyafetinizi buna göre ayarlamak ve cesur ve muhafazakar bir denge bulmakla ilgilidir.

Biraz fazladan cesaretlendirmeye ihtiyacınız varsa, çizgili kıyafetlerin nasıl giyileceğine dair iç kepçeye ve bir ilham galerisine sahibiz.

Takım Elbise Çizgili

Çizgileri uygun hale getirmenin en kolay yolu, elbette ince çizgili takım elbise. Çizgili takım elbise, kurumsal bir gardırop elyafıdır, ancak bu günlerde aynı zamanda ofis dışı işlere girişler yapmaktadır. Artık pinstripe takım elbisesi için artık her zamanki gibi bir iş değil - şu anda şaşırtıcı derecede modern ve maceraperest olabilen anlayışlı ve sarsıcı bir görünüm. İşte nasıl giyilir:

  • Basit ve şık bir şey istiyorsanız, katı renkli bir gömlek için gidin. Görünümü bir araya getirmek için tişörtün rengini ince çizginin rengiyle eşleştirin. Tümü yumuşak desenli bir kravatla tamamlayın.
  • Öne çıkmak istiyorsanız, çizgili çizgilerle kalın kalın. Evet, çizgili bir elbise ile çizgili bir tişörtün karışmasını sağlayabilirsiniz (ancak, aynı genişliğe sahip şeritleri birleştirmekten kaçınmak şartıyla, çizgili bir kravatın yanına gitmeyin).
  • Strip², zevkleriniz için üstte çok fazla olsa da, yine de biraz rahatsız edici hissediyorsanız, bunun yerine sağlam bir kravat ile bir şemsiye gömlek deneyin.

Akıllı Günlük

Öncelikle, akıllı rahatlığın ne olduğunu ilk önce öğrenmelisiniz - ve sizin için şanslıyız ki, bunu yapmanıza yardımcı olacak bir kılavuz yazdık. Özetle, aradığınız şey blazer, düğmeli gömlekler, tees, chinos, koyu denim ve özel şortlar. Akıllı gündelik ayakkabilar vardiyaya bagli olarak Oxfords'tan Converse'e kadar her sey olabilir, sadece spor salonuna ait gibi görünen her hangi bir seyden emin olun. Çizgileri akıllı, rahat bir görünüme dahil etmenin birkaç yolu vardır:

  • Örgü ve tişörtler söz konusu olduğunda, yatay şeritler için gidin. Klasik Breton çizgisi, resmi ve rahat arasındaki çizgiyi düzenleyen bir görünüm için mükemmeldir. Vücudunuzun tipi için giyinmek isteyeceğinizi unutmayın. Yatay çizgiler, uzun, ince çerçeveli erkeklere en uygunudur. Daha kısa ve / veya daha ağır gövdeler yatay çizgilerle yanlış yollarla vurgulanacaktır.
  • Shirting ile, ince dikey çizgiler gitmek için yoldur. Daha geniş şerit, daha az şık. Çeşitli ağırlık ve renk şeritlerini karıştıran bir gömlek sofistike bir seçenektir. Dikey çizgiler, yükseklik yanılsamasını yaratır ve vücudun daha aerodinamik veya daha ince görünmesini sağlar.
  • Daha cesur erkekler çizgili pantolon ile denemek isteyebilir. Bunu yapmak için güvene sahip olmanız ve kıyafetin geri kalanını dikkatlice düşünmeniz şartıyla, yapılabilir.

Rahat Plaj

Plaj için şeritler pratik olarak yapıldı. Deniz dernekleri, suda veya suda rahatlayarak geçirdikleri bir gün için onları mükemmel bir seçim haline getirmektedir. Bu noktada, görünüşünüz o kadar rahat ki, istediğiniz her şeyi yapmakta özgürsünüz, ama yine de aşağıdaki birkaç kural var:

  • Mavi ve beyaz çizgili en iyi şekilde çalışır. Klasik bir görünüm. Yanlış gidemezsin.
  • Çizgili şort veya çizgili tişört seç, ama ikisini de değil. Sadece güneşin tadını çıkarırken ve sörf yaparken (ya da olabileceğiniz gibi görünmek için giyinmiş) kumun üzerinde gerildiğiniz için, tüm dekorum duygusunu atabileceğiniz anlamına gelmez.

Bu görünümü nasıl kullanacağınız konusunda daha fazla fikir edinmek için çizgiyi çizen erkeklerin ilham galerimizi tıklayın.

1/50

2/50

3/50

Ilginç Haberler

HAO Tasarım Stüdyosu Tarafından Taiwan Loft

Studio Moore tarafından Hall House

Ortak, Kobe & Sam Rockwell Tüm Erkekler Smokin Sonraki Büyük Şey Giyiyor

Haftanın En İyi Giyinen Erkekleri. Jason Derulo, Ryan Reynolds ve Terry Crews