İşte her insanın hayatında sakal yağına ihtiyacı var.

Anonim

Onunla yüzleşelim: Bu tiplerden biri olduğunuzu varsaymadan, bir şişe sakal yağına sahip olduğunuzu hemen hemen söylemek neredeyse imkansız. Bir Kereste Cinsel tipi.

Bıyık balmumu benzer şekilde kötü bir rap alır, ancak bu iki ürünün her ikisi de sakallı bir sakal bırakmaya karar vermeden önce (ve daha da önemlisi, sağlıklı) sevgili yüz saçlarınızı kontrol etmede kesinlikle anahtardır.

Çünkü bir saniye için gerçek olalım, sakalı büyütme hakkında hiçbir şey yok, ve burada sakalıyı yetiştirirken rahat olmayı istemekle ilgili boktan bir şey olmadığı kesin.

Çenenizdeki saçlar başınızın üstündeki saçlar kadar önemlidir, bu yüzden biraz daha saygılı davranabilirsiniz. İşte nasıl.

Yine sakal yağı nedir

Temelde tıraş parçası olmadan bir tür tıraş sonrası gibi davranırlar.

Eski bir okuldaki bir berbere ya da yeni bir erkek tımarhanesine gittiyseniz, muhtemelen gelmeye eğilimli olan tıbbi görünümlü şişelerde sakal yağı gördünüz.

Sakal Yağı aslında sakal, bıyık ve yüzünüzün altında bulunan cildiniz için de bir saç kremi olarak görev yapar. Genellikle, genellikle Jojoba, Badem, Castor ve Argan Yağı gibi nemlendirici ve şartlandırma amaçlı kullanılan doğal yağlardan oluşur.

Daha sonra genel olarak doğal esanslarla kokuluyor, temelde traş parçası olmadan bir tür tıraş sonrası gibi davranıyor.

Neden Kullanmaya Başlamalıyım?

Sakal yağının faydaları sonsuzdur

Sakal yağının sakallı bir kişiye sağladığı faydalar, sakal tutmak, hatta sadece sağlıklı bir anız tabakası tutmak sınırsızdır.

Sakallar normal saçlara göre daha incedir ve daha incedirler, bu da onları kurumaya daha yatkın hale getirir ve elementlere günlük maruz kalmadan zarar verirler. Sakal yağı, saçınızın saçınıza aynı şekilde beslenmesine yardımcı olur, saçınızın daha güzel hissetmesini sağlamaya yardımcı olur, aynı zamanda daha dolu, sağlıklı ve tatlı görünmesini sağlar. Evet. Ben tatlı kelimesini kullandım.

Saç derisinin yüzünüzdeki deriden çok daha zordur ve sakalını büyütmeye çalışan herkes tutkulu bir şekilde size söyleyeceğinden, bir süre sonra kanlı tahriş eder.

Sakallar ve bıyıklar, nemi yüzünüzden başka hiçbir şey gibi emmeye eğilimlidirler ve belli bir uzunluğa geçtikten sonra, hiçbir nemlendirici, her avid sakallı kişinin katlanmak zorunda kalacağı kaçınılmaz kaşıntıya yardımcı olmayacaktır.

Sakal yağları, sadece yüzünüzle buluşan tüyleri yumuşatmakla kalmaz, aynı zamanda cildi yumuşatmak için nemlendirici bir tabaka bırakır.

Sakal yağı da genelde harika kokuyor, bu da Eau de Parfum'u bıyıklarınıza sokmak istemiyorsanız kolonyaya harika ve ince bir alternatif sunuyor.

Anahtar Sakal Yağ Soruları

Sakallı sorgular kafa karıştırıcı değil

Sakal yağını nasıl kullanırım?

Sakal yağının güzelliği sadeliğindedir. Sakalınızı iyi bir şekilde yıkadıktan sonra (yüz yıkama ya da şampuanı kullanabilirsiniz, ancak daha yumuşak bir sakallı yıkama yapabilirsiniz), parmağınızın ucuyla bileğinizin 4 ya da 5 damla yağını ovalayın, daha sonra da uygulama için emin olun. Voila.

Sakal Yağı Sakalımı Daha Hızlı Yapar mı?

Üzgünüm hayır. Sakal yağları, yüzünüzde büyüyen saçları daha sağlıklı hale getirecek, ancak sakalınızın büyüdüğü hız, sadece genetiğinizin hemen altında.

Bu Sakal Balsamı Şeyler Görmeye Devam Ediyor?

Sakal Balsamı, bir nemlendiriciye dönüştürüldüğünde esas olarak sakal yağıdır. Sakalınızın içinden yağ gelmek yerine, sakallı balsam şeylere daha klasik ve nemlendirici bir yaklaşım getirerek sakal saçlarınıza ve etrafınızdaki cildinize çalışmanızı sağlar.

Sakal balsamı bazen normal sakal yağından biraz daha sert bir tutuşa sahiptir, bu da daha uzun, unruly sakalları veya daha fazla fluntaşı olan kılıcılı sakalları kontrol etmek isteyenler için harikadır.

Sakal Yağı Markaları

İşte sakallı bir kanyondan birazcık ilahi müdahale. Ve hayır, İsa değil.

Kaptan Fawcett

Ricki Salonu'nun Booze & Baccy

Önerilen Koku: Ricki Hall's Booze & Baccy

Kaptan Fawcett sakal ve bıyık bakımı söz konusu olduğunda olduğu gibi OG hakkındadır. Kaptan'ın adı için biraz daha fazla para ödüyorsun, ama bir ürünü neredeyse hiç diğerinden farklı kılıyor.

Böylelikle Fawcett, söz konusu Ricki Hall ve Jimmy Niggles'ın da aralarında bulunduğu en ünlü Beards ile işbirliği yaptı.

AL

Beardbrand

Dört Mengene

Önerilen Koku: Dört Mengene (tütün, kahve, şerbet ve esrar)

Beardbrand bu günlerde sakal bakımında dünya liderleri, ve bunları bulmak biraz zor olsa da, ürün yelpazesi rakipsiz, sakal yağlarından ve balsamdan sakallı yıkamaya, sakal yumuşatıcılarına, bakım takımlarına, katı kolonyağa ve sadece ... diğer her şey hakkında.

AL

Weirdy Beardy

Weirdy Beardy

Önerilen Koku: Ağaçkakan

Kendimce kullanılan Weirdy Beardy, Avustralya'da yetiştirilen ve işletilen, el karıştırması ve Sydney'deki sakal yağlarını döküyor.

Sadece iki koku sunarlar, fakat her ikisi de mutlak niteliktedir ve aynı zamanda gerçek saçınızın sakalınız kadar şık görünmesini sağlamak için el yapımı bir mat pompayı da sunarlar.

AL

Groomed Man Co

Mangrov Turunçgil yağıdır.

Önerilen Koku: Mangrove Citrus

TGM Co., açık bir şekilde isminde yaratıcılığa yönelik herhangi bir ödül kazanmayacak, ancak sadece sakal yağlarını değil, aynı zamanda sakal ve saçlarınız üzerinde çalışmak üzere tasarlanmış şampuanlar ve saç kremleri de dahil olmak üzere çok etkileyici bir ürün yelpazesi sunuyor. Çok yönlü ve basit. Hepsi gerçekten adı.

AL

Ilginç Haberler

HAO Tasarım Stüdyosu Tarafından Taiwan Loft

Studio Moore tarafından Hall House

Ortak, Kobe & Sam Rockwell Tüm Erkekler Smokin Sonraki Büyük Şey Giyiyor

Haftanın En İyi Giyinen Erkekleri. Jason Derulo, Ryan Reynolds ve Terry Crews