Sartorial King'e Bakmak İsterseniz Çorapsız Ayakkabıları Nasıl Taşırsınız?

Anonim

Kız arkadaşın çok kolay. Yaz gelir ve yükselen civaya uyum sağlamak için tek yapması gereken bir elbise üzerine atılır ve bazı sandaletler içine atılır. Öte yandan, muhtemelen bunu yapmak istemiyorsunuz ya da tamamen farklı bir site okuyorsunuz.

Bunun yerine, sizin için yaz, şık kalmanın yanı sıra aynı zamanda serin kalmak için yıllık ayakkabı sıkıntısı getiriyor. Sandaletler, en sartorially gelişmiş erkeklerin hepsinde hafifçe gülünç görünmektedir. Thongs yetişkinler için çok ergen. Peep-toe pompaları kesinlikle sorun dışıdır. Yani çorapsız ayakkabı giymeyi merak ediyorsun.

Kurtuluş cevaptır. Ayak bileklerinizi ve buzağılarınızı elementlere yansıtan ve geri kalanlarınızla birlikte mevsimlik güneşin tadını çıkarmasını sağlayan özgürleşme türüdür. Giderek daha fazla erkek yaz için çaresiz kalıyor, ama önlem almadan yap ve sadece aptal görünmüyorsun, ellerinde biyolojik bir tehlike var.

Ayakkabılarla çorap sallamaya karar vermeden önce akılda tutulması gereken birkaç işaret var.

Çorapsız Ayakkabılar İçin Uygun Günler

Klasik çorapsız görünüm, şu anda inşa edilmiş olan bir fırsatla geliyor: Muhteşem Wall of Wall Street yatının güvertesinde bot ayakkabılar. Henüz orada değilseniz endişelenmeyin - yat bekleyebilir ve bu sırada bot ayakkabılar başka yerlerde giyilebilir.

Ayrıca, bot ayakkabılar çorapsızlık için tek seçeneğiniz değil. Oxfords'tan Vans'a kadar her türlü ayakkabınızda ayaklarınızı boşaltabilirsiniz. Ortaya çıkan izlenim, bakının geri kalanına bağlı olarak, bakımsız ve rahat olabilir, ya da sofistike ve biraz cesur olabilir. Denim, şort ve hatta hafif yazlık takımları da dahil olmak üzere her şey işe yarayabilir - ancak bu durum için uygun olmalıdır. Yelken çorapları, iş kıyafeti ve resmi kıyafetten vazgeçmek. Bunun ötesinde, deney yapmaktan çekinmeyin.

Doğru Ayakkabı Seçimi

Spotu paylaşmak için çorap yokken, ayakkabılarınızın kendi ayakları üzerinde durması gerekiyor. Yeni başlayanlar klasik bir loafer ile yanlış gidemem. Çorapsız spor yapmanın en kolay ayakkabısı ve pek çok durumda şık görünecek. Sürüş ayakkabıları ve mokasen gibi diğer kayma yerleri ve düşük kesimli spor ayakkabısı giymek de kolaydır.

Şeylerin daha az sıradan tarafında, Oxfords, dolar, brogues veya deneyin. Aslında, istediğin her şey. Neredeyse herhangi bir elbise ayakkabısı, görünüşünüzün geri kalanı için çok resmi olmadığı sürece adil oyun. Göstermek için hiç çorapınız olmadığından, şimdi ayakkabılarınızla biraz deneme yapmak için iyi bir zaman.

Ayakta ayakkabıya sürekli temas etmeyi planlıyorsanız, biraz fazladan bakım gerektirebileceğini unutmayın. Her bir karta bir kez daha girmeden önce 24-48 saat dinlenme süresine izin verin. Arada, düzgün kurumaya yardımcı olmak için sedir ayakkabı ağaçlarını kullanın. Koku bir sorun ise, kokusuz kokuları durdurmak için bir ayak antiperspirant yatırın.

Sockless Stil Önerileri

Bu yarısını alt yarısında çeşitli giysilerle denemekte özgürsünüz. Kot pantolon, pantolon ve şort tüm uygun seçenekler, ancak klasik ince kesilmiş bir chino. Elastik veya sıska manşetlerden kaçının, ama kemiklerini yakın tut. Pantolonun tabanı için, kesilmiş veya kelepçeli olsun, ayakkabınızın üzerinde yaklaşık iki inç vurun ve bileğin dibini ortaya çıkarın. Bundan daha yükseğe çıkarsanız, capri pantolon giyiyormuşsunuz gibi görünüyorsunuz ve bu kesin bir hayır.

Aksesuarlarınızı tanıyın

Destek malzemesi kullanmadan çorapsız kayabilirdiniz, ancak bunu tavsiye etmeyiz. Ayaklarınızın üzerinde ve ayakkabılarınız üzerinde sert ve her ikisi de biraz ekstra TLC kullanabilir. Bu aksesuarlar ile spor çıplak ayak bilekleri ile gelebilecek tatsızlıkları ortadan kaldırın:

No-show Çoraplar: Deri ayakkabılarda yalınayak bir gün süren gıcırtı hissinden daha kötü bir şey var mı? Sonra koku var. Ve orada neyin büyüyebileceği hakkında konuşmayalım. Sonsuza dek sürmek, tamamen pis olmayacak demek değildir. Sizi taze tutacak ve görünümünüze zarar vermeyecek şekilde kesilmiş görünmez bir türe yatırım yapın.

Sedir Ayakkabı Ağaçları: Daha önce de belirtildiği gibi, bu kullanışlı aksesuar ter emer, bakteri üremesini ve kokularını önlemeye yardımcı olur. Kazan-kazan-kazan.

Stench-nötralize Sprey: Açık nedenlerle.

Toz: Küçük dozlarda serpilir, sağ tozun ayaklarınız üzerinde bir soğutma etkisi vardır ve nemi emmeye yardımcı olur.

Tabanlık: Terry kumaş veya deri tabanlık da teri emmeye yardımcı olur ve kokuları giderir.

Moleskin Yamalar: Kabarcıkları önlemek için sürtünme yerlerinde uygulayın.

Daha fazla İlhama mı ihtiyacınız var?

Herhangi bir takım elbisenin çorapsız veya alternatif olarak nasıl giyilebileceğini görmek için galeriye gidin, erkekler için en iyi elbise ayakkabılarını seçip doğru şekilde nasıl giyeceğimizi görün.

1/16

2/16

3/16

Ilginç Haberler

Kanye West Louis Vuitton Takım Elbise İle Umursadı

Haftanın En İyi Giyinen Erkekleri. Pharrell Williams, Max Greenfield ve Aaron Paul

İlham Kılavuzu: Mavi Takım Elbise 50 Yolları

Yaz için ihtiyacınız olan tek erkek mayo markaları