Illustrator FW16'nın Hottest Streetwear Pokemon Hayal Ediyor

Anonim

Steve McQueen, David Gandy ve Ryan Gosling'i unut. Yeni favori tarzınızdaki simgeler arasında Pikachu, Charmander ve Bulbasaur bulunur.

Herkes, akıllı telefonunuzla hepsini yakalamanızı sağlayan uber-viral artırılmış gerçeklik uygulaması olan Pokemon Go'dan bahsediyor. Oyun yakalanmak için aldatan erkek arkadaşlarını aldattı, soyulmak için insanlar ve uçurulmuş oyuncular uçurumdan düşmek - ama hepsi kötü haber değil.

Uygulamanın astronomik başarısının ardından, grafik tasarımcı Marcello Pisano, Pokemon'a daha açık bir yaklaşım sergiliyor ve sezonun en sıcak sokak giysilerindeki popüler cep canavarlarını giydiriyor. Üç orijinal marş Pokemon'un yanı sıra, Vetements, GCDS, MISBHV, OFF-WHITE ve Gosha Rubchinskiy gibi sporları yapan, fan-fave Pikachu ve kürklü Meowth bulunuyor.

Bu Pisano'nun ilk kez pop kültürü ve stili karıştırması değil. Ayrıca, yüksek moda ipliklerdeki Star Wars ve Taht Oyunları'nın karakterlerini resimledi. Yukarıdaki Pokemon illüstrasyonlarına ve geri kalanına Instagram'da göz atın.

Ilginç Haberler

HAO Tasarım Stüdyosu Tarafından Taiwan Loft

Studio Moore tarafından Hall House

Ortak, Kobe & Sam Rockwell Tüm Erkekler Smokin Sonraki Büyük Şey Giyiyor

Haftanın En İyi Giyinen Erkekleri. Jason Derulo, Ryan Reynolds ve Terry Crews