İlham Kılavuzu: Mavi Takım Elbise 50 Yolları

Anonim

Mavi yeni siyahtır. Yaz, kış, kurumsal veya zevk için çok yönlü. Mavi, erkek takım elbiseleri için hiç bu kadar popüler olmamıştı. Spektrum parlak Napoli mavileri, daha hafif tonlar ve tabii ki daha karanlık gece yarısı ve lacivert takımlarla neredeyse her şeye takılabilir.

Mavi bir elbise ile ne giyileceğini bilmek zor ve bazen sıkıcı bir iş olabilir. Ya daha fazla mavi giyersiniz, ya da rastgele bir renk seçersiniz ve gerçekten bir şeyleri mahvedersiniz. Öyleyse soru geliyor, kahverengi ayakkabı mı giyiyorsun yoksa siyah mı? Gömlek ne olacak, pembe mi, beyaz mı olacak? Çok fazla soru.

Birkaç kişiye yardım etmek için, en sevdiğimiz caddeyi, şöhretimizi ve mavi kıyafetler içinde en iyisini sergileyen katalog çekimlerimizi bir araya getirdik. İçinde erkeklerin olduğu gibi mavi takımlar yapan 40'tan fazla örnek var. Tek göğüslü ve çift kruvaze takım elbise giyindiklerini göreceksiniz.

Mavi bir takım elbise giyen takip etmek için basit kurallar

 • Keskin bir beyaz gömlek veya pembe veya maviden daha açık bir gölge ile sopa. Bu renkler mavi takımınızın pop olmasına izin veren küçük bir kontrast oluşturur.
 • Bu ilişki söz konusu olduğunda dünya senin istiridindir. Siyahı veya donanmayı tercih ederim ama kırmızı, bordo ve yeşillikler de işe yarayacak.
 • Yukarıda belirtildiği gibi hem siyah hem de kahverengi ayakkabılar kabul edilebilir. Dantel veya mokasen iyidir.
 • Takım elbiseniz bacaklarda ve vücudunuzda iyi takılmış ve kısa ise, o zaman bir polo gömlek ve bazı spor ayakkabı giymek için çekinmeyin. Yaz aylarında güzel bir değişiklik yapacak.

Mavi Takım Elbise Giymek Üzerinde Uzman İpuçları

Mavi, yeni donanmanın son zamanlarda biraz atıldığını ve klasik bir donanma takımının yenilmesi zor olsa da, dünyanın herhangi bir büyük kentinin etrafına bir bakış, Mavi takımın şu an için zamanı gösteriyor.

Son yıllarda donanma takımının her zamanki özelliği ile mavi gömlek / kravat kombinasyonunda benzer bir çok yönlülük sağlar (hemen hemen her şeyle devam eder), ancak sokak / ofis / barda önemli ölçüde daha fazla yumruk var. Ancak tonaliteye dikkat edin, elektrik ya da şiddetli maviler en iyi şekilde kaçınılacak, Navy'nizden daha hafif olan 2-3 ton en fazla çalışacaktır.

Mavi, ince çizgili açık mavi tişört ve koyu kestane oxford ayakkabısı ile kurumsal adam çifti için önerimiz. Aramızda daha maceracı olanlar için, kıvrımlı bir yaka, güçlü bir fular veya paisley kravatlı cesur bir çek gömlek, yıllar boyunca sallamaya çalıştığınız muhafazakar etiketi kaldıracaktır. Su soğutucuda eski dost çift keşiş öncesinde bir sarkıtlı adım kalmak için bir tasselled mokasen ile çift.

Hafifçe tropikal bir yün veya pamukta mavi bir takım elbise, gevrek beyaz gömlek (kravatsız), beyaz keten cephanesi ve mokasen veya ayakkabılar ile gayet şıktır. Mavi bir güven rengidir, böylece matkabı bilirsiniz, onu istediğiniz gibi giyiniz.

- Drew Hoare, Eski Pazarlama Müdürü - MJBale

Mavi bir takım elbise satın ne zaman bakmak için

 • İş için çalışmayan gölgelerden kaçının, örneğin bebek veya elektrik mavisi yok.
 • Kaliteli bir kumaş seçin.
 • Çöp parlak kumaştan kaçının.
 • Farklı durumlar için ayırabileceğiniz bir takım seçin.
 • Pamuk ve keten takımlar yaz için daha iyidir, yün ve kaşmir karışımları ise Kış için daha uygundur.
 • Polyesterden kaçının - Homer Simpson gibi görünmek istemezsin.
 • Farklı bir şey denemek istiyorsanız bir yama cep takım elbise ceketi için gidin.

1/52

Kredi: Sartorialist

2/52

Kredi: Sartorialist

3/52

Ilginç Haberler

HAO Tasarım Stüdyosu Tarafından Taiwan Loft

Studio Moore tarafından Hall House

Ortak, Kobe & Sam Rockwell Tüm Erkekler Smokin Sonraki Büyük Şey Giyiyor

Haftanın En İyi Giyinen Erkekleri. Jason Derulo, Ryan Reynolds ve Terry Crews