İlham Kılavuzu: Gri Takım Elbise 50 Yolları

Anonim

'Siyah alternatif' olarak düşünülen gri takım yine erkekler için radara geri döndü; Normal siyahdan biraz daha serin ve moda maviden daha zamansız bir dokunuş olduğunu kanıtlıyor.

Mevsimsel bir renk olan gri, yaz mevsiminde pastel ya da daha çok kışın sis gibi kokulu, dumanlı bir tonda hissetme yeteneğine sahiptir. Ve lacivert ya da siyahın aksine, gri, çalışma zamanı formaliteleri için harika ya da saatlerce sonra, ilk olarak eve gitmeye gerek duymadan sizi Cuma gecesi içkilerine fırlatıyor.

Birçok harika yün takım elbise gri olarak başladı; ikonik Galler Prensi ya da Gatsby'den esinlenen bir pencere camı ve hatta çok eski bir miras, grimsi dokulu bir leke gibi tweed.

Gri takım elbiseni satın aldım, ne giyeceğimi bilerek - tişörtden ayakkabılara - çocuk oyuncağı gibi hissetmek. Aksi takdirde, hala Bay Black veya Bay Blue için düz ulaşacaksınız - sadece tanıdık bölge oldukları için.

Neyse ki, en sevdiğimiz caddeyi, ünlüleri ve gri takım elbiseli en iyisini sergileyen katalog çekimlerini bir araya getirdik. Gri takım elbise ile çalışan çok sayıda erkekle, bu Fifty Shades of Grey, bu mevsime bakmaya değer tek kişidir. Dolayısıyla, bir göz atmak için slayt gösterisini tıklayın.

Suits: MR.PORTER ASOS REISS

Gri Bir Takım Giyerken Takip Edilecek Basit Kurallar

  • Stark, beyaz gömlek ve siyah kravat, özellikle pastel gri veya odun kömürü ile, gri takım elbise ile süper temiz görünüyor. Aksi halde, açık yeşillik, çilekli sütlü pembe, leylak ve toz mavisi, büyük bir titizlik tonlarıdır ve ofise biraz da gönül verir.
  • Göz alıcı aksesuarları (güzel desenli bir kravat veya cep karesi) giyin ve griyi biraz canlandırın. Aksesuarları gömlekle aynı renkte tutun, ancak daha koyu tonlara gidin ve gömlekinizi daha açık bırakın. Örneğin, pastel mavi gömlek ve lacivert cep kare ve kravat.
  • Gümüş (veya beyaz altın), gri takım elbisenin metalik tonu ile çalışır, bu yüzden bu mineraller ve metallerde kravat klipsleri, yaka iğneleri ve kol düğmeleri tercih edin.
  • Tan dantel-up gri ile çarpıcı görünüyor, ayakkabı ayrıntılarını istismar brogue veya keşiş gibi klasik favorileri tercih ediyor. Siyah her zaman bir kazanan, ya da bu renk için derbies veya oxfords gibi geleneksel ayakkabı türlerine yapışarak, dışarıda daha fazla bordo için gidin.
  • Akıllı rahat gri takım elbise, açık gri renkte en iyisidir; net beyaz veya siyah tişört ve deri ayakkabılarla (retro veya beyaz) eşleştirerek çorapsız.
  • Köşeyi ofis için saklayın, gerçekten bir açıklama yapmak için lüks bir üç parçalı ince bir kontrol edin. Aksi takdirde, gri ortasında temiz, ince elbise süper çok yönlüdür.
  • Gri (özellikle hafif) kolayca kirlenebilir. Herhangi bir leke için düzenli olarak bir kez görselleştirin ve eğer varsa, nemli bir bezle temizleyin.

Gri Takım Elbise Giyme Uzman İpucu

“Gri, altına alınan renklerden biridir. Gri bir takım elbise - hem aydınlık hem de koyu gölgeler - çok yönlülüğünden dolayı her erkeğin dolabında bir zorunluluktur. Farklı renk paletleri ve kombinasyonları ile giyildiğinde kolaylık sağlar. Tipik bir İtalyan görünümü: zarif ve zamansız.

Benim önerim gri takım elbise ile eğlenmek ve blues ve yeşilliklerden kırmızı ve kirazlara kadar farklı gömlek ve kravat kombinasyonlarını karıştırmak. Buna ek olarak, tabii ki, klasik beyaz gömlek ve siyah kravat görünümü için. Daha sonra, ceketinizi siyah pantolonun üzerinde giymeyi deneyin, tersini yapın ve elbisenizi karıştırıp ekstra ömre sahip olun.

Ben şahsen gri bir kıyafete bayıldım, belki de saçlarım ile eşleşiyor! Hayır, şakalar bir yana, gri takım elbise her zaman moda. 'İçeride' olmaktan 'kral' olmaktan geçer. ”

Dom Bagnato - Tasarımcı / Yönetmen, Dom Bagnato Design

1/50

2/50

3/50

Ilginç Haberler

Kanye West Louis Vuitton Takım Elbise İle Umursadı

Haftanın En İyi Giyinen Erkekleri. Pharrell Williams, Max Greenfield ve Aaron Paul

İlham Kılavuzu: Mavi Takım Elbise 50 Yolları

Yaz için ihtiyacınız olan tek erkek mayo markaları