James Franco'nun 'Rustik İspanyol' Gümüş Göl Pedi Satılık Olduğunu

Anonim

James Franco'lu bir mülkten beklentiniz ne olursa olsun, muhtemelen bu değil. Aktör, yazar, yönetmen, sanatçı, öğrenci, öğretmen ve genel tuhaflık, orada bir parça olmakla bilinir, bu yüzden onun habitatının kısa öyküler için atılmış taslaklarla doldurulacağından ötürü affedilirsiniz. grad derece, çıplak selfies için aynalar ve görünmez sanat.

Aslında, Franco'nun Los Angeles’ın yenilikçi cenneti olarak geçtiğimiz günlerde listelenen özelliği şaşırtıcı bir şekilde kısıtlandı. Boho-chic dubleks, toplam üç yatak odası ve üç banyo için iki birimi birleştirir. Franco, Ağustos 2012'de Mad Men, Janie Bryant için Emmy ödüllü kostüm tasarımcısından 775.000 ABD Doları karşılığında daireler satın aldı. Yamaç kompleksi de bir zamanlar müzisyen, yönetmen ve Avrupalı ​​Prenses Tatiana von Fürstenberg'e aittir.

1920'lerin İspanyol tarzı özelliği, listede “Romantik Endülüs Hillside Bileşeni” olarak tanımlanmaktadır. Bir tek araba garajında ​​bulunan alt ünite, daha küçük olanıdır. Bir yatak odası ve bir banyo, vintage dolaplarla donatılmış bir mutfak ve parke zeminler, kemerli bir tavan ve geniş ahşap panelli Palladian pencereli bir oturma odası bulunmaktadır.

Büyük birim, iki yatak odası ve iki banyo ile üç katlı bir villadır. Ana yaşam alanları, çıplak ahşap tavan kirişlerine sahip bir oturma odası, Fransız kapılar ile bir yemek odası ve kompakt bir mutfak içermektedir. Yukarıdaki katta küçük bir çalışma / yatak odası ve en-suite banyolu daha büyük bir ana yatak odası bulunmaktadır. Daha büyük yatak odasından en üst kattaki karga yuvasına ve Silver Lake Reservoir, Griffith Gözlemevi'ne ve ikonik Hollywood tabelasına bakan havadar ve aydınlık alanlara ulaşabilirsiniz.

Sıcak ve davetkar iç mekanı tamamlamak ve Güney Kaliforniya'nın ünlü hava koşullarından en iyi şekilde yararlanmak için, tesisin açık havada çok sayıda açık hava alanı ve terasları vardır.

Eğer ünlü bir soyağacının rustik cazibesi senin meselendeyse, Franco'nun yastığı şimdi Zillow'da 949, 000 ABD doları için listeleniyor.

Ilginç Haberler

HAO Tasarım Stüdyosu Tarafından Taiwan Loft

Studio Moore tarafından Hall House

Ortak, Kobe & Sam Rockwell Tüm Erkekler Smokin Sonraki Büyük Şey Giyiyor

Haftanın En İyi Giyinen Erkekleri. Jason Derulo, Ryan Reynolds ve Terry Crews