Kanye West Louis Vuitton Takım Elbise İle Umursadı

Anonim

Buna küfür der. Moda dünyasının öncüsü olarak adlandırın. Kanye West'in sandaletli bir takım elbise giymek için kendi kuralını oluşturduğu konusunda hiç tereddüt yok - elbise gömleğini tamamen boşaltın.

UpscaleHype (@upscalehype) tarafından 18 Ağustos 2018 tarihinde saat 7: 23'de PDT tarafından paylaşılan bir yayın

Bazılarınız, cehennem sandaletlerinin ilk etapta erkeklere nasıl yer verdiklerini düşünerek zor bir zaman geçirirken, Jason Statham'ın ilk kez 2018'de kendi kırmızı halı prömiyerine sarsarken Bir sandalet ve takım combo ile Çin. Statham'ın görünüşü zahmetsiz ve rahat bir şekilde uyandırdı ama Kanye'nin en son 2Chainz'ın Miami düğünündeki fotoğrafı lüks sokak oyunlarında bir çentik aldı.

Bay Kardashian, Virgil Abloh'un Louis Vuitton'ın ilk sezon koleksiyonundan ilk takımını giydi. Deniz yeşili topluluğunun özelliği, LV'nin takımın her yerinde kabartılmış, özel bir görünüme kavuşmasını sağlayan, ama daha lüks bir görünüme sahip olan özel bir motif. Kanye'nin en cesur hareketi, bu görünümden bir elbise gömleğinin atlanmasıydı. Bunun yerine, rapçi bir altın zincir ve iki ince altın kolye seçti.

Ayakkabıları mı? Yeezy sezon altı çoraplı sandaletler. Gelecekte daha fazla kopya kedinin geleceğini tahmin ettiğimiz için, 'WTF'lerinizi yıl sonlarında saklayın.

Yan not: Bu çirkin bir görünüme bakarken, +1'inizin floro G-Wagen ile eşleşen bir elbise giydiğinden emin olun. Çünkü Kardashian-West.

UpscaleHype (@upscalehype) tarafından Ağustos 19, 2018 tarihinde saat 10: 59'da PDT tarafından paylaşılan bir yayın

1/4

Resim: Sadece Jared

2/4

Resim: Sadece Jared

3/4

Resim: Sadece Jared

Ilginç Haberler

HAO Tasarım Stüdyosu Tarafından Taiwan Loft

Studio Moore tarafından Hall House

Ortak, Kobe & Sam Rockwell Tüm Erkekler Smokin Sonraki Büyük Şey Giyiyor

Haftanın En İyi Giyinen Erkekleri. Jason Derulo, Ryan Reynolds ve Terry Crews