LV x Yüce Evinizin Depozito Maliyetini Rakip Bir Ayı Satıldı

Anonim

Lüks streetwear'in muazzam çekiş gücü, kaslarını esnetmeye devam ediyor ancak bu sefer erkek giyim koleksiyonu düşüşü yok.

Louis Vuitton ve Supreme arasındaki çılgınca başarılı bir işbirliği, birkaç ay önce bir pazarlık sepetinde iPhone'larmış gibi lüks mallara sıralanan insanların sıralarını gördü. Bugün, eklektik ortaklıktan çıkacak son parça olduğuna inanan birçok kişi satıldı.

Oyuncak ayı. Bu, ortalama 28 inçlik peluş oyuncağı değil. Bu Yüce x Louis Vuitton oyuncak ayı, moda markaları markasının zirvesi ve gece boyunca açık artırmada 106.016.08 USD (140.140.23 $) karşılığında geçti.

Çocuğun açlıktan kurtulabilmesi için zaten çığlıkları duyabiliyorduk ve bu çatalı çatalını almadan önce ne yaptıklarını bildik, bunun tüm yardımların İhtiyaç Girişiminde BBC Çocuklara giden tüm gelirlerle yapıldığı bilinmelidir.

Bespoke Pudsey Bear, denimden yapılmış ve sağ gözünde tatlı bir bandana takıyor. Satışın kanıtlarını eBay'de kontrol edebilir ve gönderim bedeli ile aynı şekilde öfkelenebilirsiniz.

Ilginç Haberler

HAO Tasarım Stüdyosu Tarafından Taiwan Loft

Studio Moore tarafından Hall House

Ortak, Kobe & Sam Rockwell Tüm Erkekler Smokin Sonraki Büyük Şey Giyiyor

Haftanın En İyi Giyinen Erkekleri. Jason Derulo, Ryan Reynolds ve Terry Crews