Adam Sadaka Trend Awesomeness On 90s mı, İşte Nasıl Rock için

Anonim

Yirmi on beşi erkeğin saçmalıklarıyla ilgili. Sadece birkaç ay önce podyumlarda koşuşturan koşular, erkek saçakları, patlama ya da yüz perdeleri, tımarlama kelime dağarcığınıza dahil etmek için 'o' saç trendi.

Saçak düzlükleri. İnce saç? Dolgunluk görünümü için katmanlı bir saçak kesin. Fuller yüzlü? Saçak, kupanıza çok ihtiyaç duyulan kapsama ekleyecek ve yanak çıkıntısını dengeleyecektir. Başka hiçbir saç modeli de genel görünümünüzde çok fazla etkiye sahip değildir (kafanızı tamamen traş etmenin dışında), böylece patlamanın gücü her insan tarafından araştırılmalı ve geliştirilmelidir.

Adam-Fringe Aşağı Breaking

Adam saçak son yıllarda büyük bir takip etti. Aynı zamanda daha geleneksel kısa-sırt ve yan kesimler de vardır, bu da çoğu erkeğin saçlarını yana ya da gökyüzüne doğru iterken görmesini sağlar.

Hatırlanması gereken şey, saçakların geniş ve her erkeğin arasında asla aynı olmaması. Dikkate alınması gereken üç şey vardır: uzunluk (uzun veya kısa); hacim (alnına yüksek veya düz); ve şekil (yuvarlak veya daha keskin). Ve saçınızın kendi dokusuna, yoğunluğuna ve doğal düşüşüne bağlı olarak, saçaklarınız buna göre oturacaktır.

İşleri basit tutmak, kısa ve arka taraftaki kesimlerin önüne geçen saçak için gidin. Saçın solması gibi şeyleri değiştirebilirsin (başa doğru giderek daha uzun süren kesmenin ne kadar kısa olduğu, kafanın altında ne kadar kısa olursa olsun).

Soluk daha düşük, saçaklar için daha iyi. Ve sonra saçak uzunluğunu artırmak için katmanlı bir kısa taç ile eşleştirin. Yüzde ekstra uzunluk ile yoğunluk yaratılır, ancak şekil ve vücut vermek için farklı uzunlukların saçakta ince bir şekilde işlenmesi gerekir. Ve bir tarak-dehşet korkusu olmaksızın, geriye kalan bir saç çizgisinin tüm ipuçlarını kapsar.

Adam Saçak Tarzı Nasıl

Fön makinesi al ve saçlarını kuru tut. Bir fırçanın kullanılması size daha yuvarlak, pürüzsüz bir son kat ya da geniş bir diş tarağı verir ve saçınızın doğal haliyle kurur. Ne seçerseniz seçin, ince taraftakiler için güzel bir parlaklık ve biraz ihtiyaç duyulan hacimle kalacaksınız.

Sonra balmumu kullanın. Banyo aynasının güvenliğini bıraktıktan uzun bir süre sonra şeyleri tutarken pufu ortadan kaldırarak yapı ve tanım yaratır. Saç ürünleri için seçenekler parlak veya mat. Ve seçim senin. Ancak, daha az kullanmak, daha azdır, Bay Greaseball.

İlk önce saçakların tek tek ipliklerini şekillendirin ve daha fazlası gerekiyorsa, ipuçlarının bir odak noktası ile saçmalığın geri kalanına daha fazla uygulayın. Saç doğal olarak parlak olduğu için, saçak matınızı yapmak saçınızın geri kalanından tanımlamak için harika bir yoldur.

Kıvırcık saçlar için, kuru üfleyin ve daha sonra tekstüre edici köpük içinde çalışın. Bu hareket, hacim ve biraz sıçrama oluşturur.

1/30

2/30

3/30

Ilginç Haberler

HAO Tasarım Stüdyosu Tarafından Taiwan Loft

Studio Moore tarafından Hall House

Ortak, Kobe & Sam Rockwell Tüm Erkekler Smokin Sonraki Büyük Şey Giyiyor

Haftanın En İyi Giyinen Erkekleri. Jason Derulo, Ryan Reynolds ve Terry Crews