Sallanan Yaz Pasteller Mens Kılavuzu

Anonim

Lowdown: Pastel Nasıl Giyilir

Giyinme dünyasına tamamen yeni gelmeyen bir adam, baharın gelişinin, pastellerin nasıl giyileceğini öğrenmek için renk ve zamanın gelmesi anlamına geldiğini bilir. Bu ilkel, sevgili okuyucu. Sherlock Holmes'in deerstalker şapkalarından daha iyi bir moda anlayışı varsa, kesinlikle kabul ederdi.

Yaz, gökkuşağını kucaklamakla ilgili, ve bahar, bu mevsimin yumuşak tonları ile farklı renklere doğru yol almanızı sağlamakla ilgili. Evet, pastellerden bahsediyoruz. Oldukça ciddi bir açıklama yapan bir şey için, pastellerin giyilmesi şaşırtıcı derecede kolay olabilir. Kendine özgü bir macera kitabının moda eşdeğeri gibi - güvenli ve aklı başında kalabilir ya da istediğin kadar büyük ve cesur olabilirsin. Seçim senin.

İşte size doğru olanı elde etmek için birkaç ipucu ve hatırlatıcı:

  • Hala renk konusunda endişeli iseniz, pastel bir parçayı nötr bir şeyle eşleştirin. Nötr parça, daha fazla dikkat çeken gölgeyi tutturur ve ana olay yerine bir vurguya dönüştürür.
  • Pasteller daha yumuşak tonlar oldukları için, daha parlak kardeşlerinden daha çok yönlü olabilirler. Daha ince tonlarla çalışırken bir çatışma yaratma olasılığınız daha düşük.
  • Bu söylenen, bir kıyafette birden fazla pastel parça giymeye dikkat et. Bu imkansız değil, ama tuzlu su taffy ya da Napoliten dondurma gibi ciddi bir risk taşıyorsunuz.
  • Pasteller, birincil renklere daha zamansız bir alternatif olabilir. Bir neon pembe gömlek bir noktada trend üzerinde olabilir, ancak neredeyse soluk pembe bir gömlek kadar uzun sürmez. Pasteller ayrıca daha bağışlayıcıdır ve çeşitli stillere ve cilt tiplerine daha iyi uyum sağlar.

1/33

2/33

3/33

Ilginç Haberler

Tom Hiddleston, Mark Ronson ve Simon Pegg Bu Haftanın En İyi Giyinmiş Erkekleri

Haftanın En İyi Giyinen Erkekleri. Charlie Hunnam, Sylvester Stallone ve Hot Felon

Haftanın En İyi Giyinen Erkekleri. Zayn Malik, Chris Hemsworth ve Brad Pitt

Fikir Aldığınızda Erkekler İçin Harika Hediyeler Ne Alınır?