Yaz için ihtiyacınız olan tek erkek mayo markaları

Anonim

Yaz mevsimi, sahil üzerinde tembel günlere benziyor, sörfün içine ve dışına çıkıyor, tuzlu yayılıyor ve Ocak güneşinin sıcaklığı altında bitiyor. Temel tişört tarzınız güçlü olabilir ve yaz tatili konusundaki anlayışınız yerinde. Ama son zamanlarda plaj şortunu güncelledin mi?

Pantolonunun üstüne takılmanın nesi kötü? 2014'e kadar pantolon giymek. Bu nedenle, 2015 için en iyi 30 tahta şortu seçmenin zorlu görevini üstlendik. Bir dizi markadan, seçici tarzınıza ve dalgalanmaya uyum sağladığınızdan emin olabilirsiniz. bütçe.

Bu sezonun en iyisi için slayt gösterisini tıklayın: renkli, sığdırın ve yazdırın. Daha sonra okumaya devam edin: bu sezon tahta şortlardan neler bekleyebilirsiniz?

Fit'e odaklan

ısmarlama

Bu sezon her şey kişiye özel kısa. Islak ve kumlu olmak da trend için bir istisna değildir. İnce ve diz üstünde birkaç santim keserek, buradaki fikir, yaz boyunca bir Paul Newman, eski gövde estetiği - rahat ve renkli bir şekilde yeniden yaratmak. Ya da pamuklu ve dokunmuş Chino esintili bir dokunuşla hazırlanmış, güney-Fransa-esque'ye bakan bir kısa, plaj bar geceleri için mükemmel.

Pantolon gibi, plaj şortları da mükemmel bir uyum olmalı; Sıkı sıkı değil - özellikle paketin etrafında. Onları belden yüksekte, ya da çok alçak yapmayın, böylece sümüklüdür. Sabitleme mekanizması ya düğmeyi (belde ayarlanabilir bir yan tırnağı ile) ya da ipliğini çeker. İkincisi, en uygun olanı sunarken, en uygun esnekliği verir. Bununla birlikte, düğmelerle, boyutu doğru almak her şeydir.

Anti-Fit

Orta bacaklı stillerden cömertçe boydaki tahta şortlara kadar uzanan rahat şortlar, özel olarak tasarlanmış muadillerinden daha az resmi. Aynı uyum kurallarının çoğu geçerli, ancak uyluk boyunca daha iyi bir hareket menziline sahip olacaksınız.

Son olarak? Uzunluğu. Uyluklarınızın boyutunu düşünün; Kesilen bacaklar forte olmadıkça, daha fazla kapsama için tercih edin - daha az. Fiziksel yükseklik, şortların da ne kadar kısa olması gerektiğini belirler. Genel bir kural olarak, her ikisi de diz ve orta uyluk uzunluğunun hemen yukarısında, plaj tarzınıza uygun bir uzunlukta karar vermek - ve güvenle.

Renk Serin Ol

Mayo, bu yaz mevsiminde hiper, blok renkler ve dünyevi nötr tonlar geliyor. Artık uygunluğu seçtiniz, sahip olduğunuz mevcut parçalarla akan bir renk seçin - gardırobunuzla eşleşen renk.

Sen de (ve çok et eti gösteren) plaj şortu yalnız spor olacaksın, bu yüzden ten tonunu tamamlamanın hayati olduğunu. Daha koyu tenli ya da iyi bronzlaşmış çocuklar, birincil sarı, elektrik mavisi, kireç yeşili, neon kırmızısı ve her türlü pastel gibi renkli parlaklıklara bakarlar. Oh, ve fluoro - aramızdakiler için.

Paler gents, adaletli renkler, hardal sarısı, bordo, siyah, orman yeşili ve yanık turuncu için tercih etmek için, adaletli renklere ihtiyaç duyar.

Noktadaki Desenler

Baskı ve desenler bu sezon plaj şortlarının en büyük stil ifadesi. Geometrik, büyük noktalar ve şeritler ve kravat boyası veya takılıp çıkarılmış baskılar, hem uygun fiyatlı hem de lüks markalarda net baskı eğilimleridir. Kalpteki komik için, meyveler, makineler ve hayvanlar gibi yenilikler, çocuklara benzer bir eğlenceyi tokeninize ayırmanın kolay bir yoludur.

Karmaşık bir baskı için, minimal noktalara ve klasik Breton şeritlerine bakın. Ya da dijital fotoğraf baskıları büyük ölçüde yüksek son markaların öncülüğünü yapıyor.

Kumaş üzerinde tam

En rahat kısa stiller, şık bir görünüm ve his için örgü astarlı naylon ya da polyester içerecektir. Cepler olsun ya da olmasın, bazı spor şortlarını ya da koşu ekipmanlarını taklit eder ve aktif plaj müdavimleri için en iyisidir. Diğerleri ise rahat pamuklu çarşaflar ve organik ürünlerden oluşuyor.

Özel stiller, genellikle plaj aktiviteleri için harika olan pamuk / poli karışımları veya bazı teknik kumaşlardır. Her şeyden önce - eğer yüzüyorsanız, çabuk kuruyan bir çift alın. Chillax zamanınız ve sudaki suyun sürekli değişmesi veya ıslak şortların kuruması için çok kısa.

Son söz

İster yerel bir Bondi daldırma için ayarlanmış olun ister Karayipler'e uçuyor olun, plajın kısa pazarı her zevke ve varış yerine uygun bir çift mayoyla birlikte. Amaç amacınızı bilmek: suya bağlı veya sadece kumsal (veya bar) tarafından tembellik etmek.

Ardından, (beden türünüze göre) fit'i düşünmek için biraz zaman ayırın, aynı zamanda renk ve bu sezon cesur baskıları kucaklamanın nasıl bir şey olduğunu görün. Mayo giymek eğlencelidir. Ancak, yeni bulunan gövdelerinizde garip ve utangaç olursanız, utandığınız-kendinizi da içine alan hiç kimse - gülmeyecek.

Yani konfor ve stil arasında bir denge yaratın. Ve sen ve plajdaki şortların çabucak geçeceksin.

Erkekler için 25 havalı plaj şortu için slayt gösterisini tıklayın. En sevdiğiniz kısa yaz markaları ve yaz için plaj kısa stilleri nelerdir?

1/30

Tommy Hilfiger

SATIN AL - 127 TL

2/30

Dolce Gabbana

SATIN AL - 330 $

3/30

Boardies Giyim

SATIN AL - 90 ABD doları

Ilginç Haberler

HAO Tasarım Stüdyosu Tarafından Taiwan Loft

Studio Moore tarafından Hall House

Ortak, Kobe & Sam Rockwell Tüm Erkekler Smokin Sonraki Büyük Şey Giyiyor

Haftanın En İyi Giyinen Erkekleri. Jason Derulo, Ryan Reynolds ve Terry Crews