Dünyanın Prömiyeri Çalışma Alanı Sadece İlk Spor Salonunu Açtı

Anonim

Hot desking juggernaut WeWork, gururla 'bütünsel bir yaşam alanı' olarak adlandırdığı ilk spor salonunu resmen açtı.

Rise by We adlı WeWork spor salonunun konumu, Aşağı Manhattan'da, 2, 500 üyeye sahip olan mevcut bir WeWork şubesinde bulunuyor.

Uzay, bu boks spor salonu ve bu boks spor salonu da dahil olmak üzere son yıllarda dünyanın dört bir yanından gelen havalı spor salonlarından bazılarına rakip olacak şekilde tasarlanmıştır.

WeWork'un iç tasarım başkanı Brittney Hart, yeni spor salonunun tasarımından ve tasarımından sonra, “iki yıl önce, departmanın 100 kişi ve tüm tasarımın New York'ta yapıldığı” haberini verdi.

“Şimdi, 400 kişi ve bölgesel, New York, Londra, Buenos Aires, Bangalore ve Şanghay'da tasarım departmanlarıyla birlikte.”

Fitness merkezinin ardındaki fikir, üyelerinin toplum ortamlarında iyileşmelerine ve yeniden canlanmalarına yardımcı olmaktır. Bunu başarmak için spor salonu üç stüdyo içerir - Uçuş koşuları ve kürek çekme, Mücadele boksu ve MMA ve Akış yoga ve meditasyon ile ilgilenir. Ayrıca bir spa, kafe ve dükkan var, çünkü bu tesisler spor salonlarında zorunlu görünüyor.

Genel olarak merkez, taş, mermer ve ahşaptan modern bir uyum ile birleştirilen ham endüstriyel bir his uyandırıyor. Sanat eseri biraz da, insanın amaçlanan amaçtan ter atmasına engel olmaksızın alanın kişiliğine katkıda bulunur.

Ilginç Haberler

HAO Tasarım Stüdyosu Tarafından Taiwan Loft

Studio Moore tarafından Hall House

Ortak, Kobe & Sam Rockwell Tüm Erkekler Smokin Sonraki Büyük Şey Giyiyor

Haftanın En İyi Giyinen Erkekleri. Jason Derulo, Ryan Reynolds ve Terry Crews